یراق آلات صنعتی برق

شرکت تابان گستر پویا با هدف تامین و ساخت انواع تجهیزات و یراق آلات خطوط شبکه توزیع برق ، فعالیت خود را از سال 1380 آغاز و با گسترش فعالیت ها ، هم اکنون در صنعت توزیع برق مشغول به کار می باشد . با توجه به گستردگی تجهیزات و یراق آلات بکار رفته در خطوط شبکه توزیع برق و لزوم استفاده از تجهیزات استاندارد و با کیفیت در جهت کاهش تلفات و حفظ پایداری شبکه، این شرکت همواره در جهت بهبود کیفیت و افزایش رضایت مندی کارفرمایان گام برداشته و در راستای آن اقدام به پیاده سازی استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001 در واحد تولیدی خود نموده است . و در سال های اخیر موفق به کسب انواع گواهینامه ها و رضایتمندی از کیفیت محصولات از کارفرمایان خود شده است که از جمله آن می توان به : اخذ تاییدیه از شرکت توانیر دریافت گواهینامه کیفیت محصول از پژوهشگاه نیرو ، دانشکده مقاومت مصالح امیر کبیر اخذ رضایتمندی از شرکت های توزیع برق سراسر کشور و سایرمراجع معتبراشاره کرد .

Intro
واحد کنترل کیفیت یراق آلات صنعتی

از ورود مواد اولیه و کنترل در طی فرآیندهای تولید ، تا انبار مشتری از وظایف واحد کنترل کیفیت این بخش بوده ، که در این راستا از تجهیزات و امکانات موجود در آزمایشگاه شرکت و استفاده از خدمات آزمایشگاه های معتبر و مورد تأیید اداره استاندارد ، همواره به دنبال دستیابی به بهترین نتایج بوده است.

Intro
خط تولید یراق آلات صنعتی برق
فضای کار مناسب و استاندارد ، تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی ماهر و کارآمد موجود در شرکت ، همواره باعث تولید محصولات با کیفیت در تنوع های مختلف مورد استفاده در صنایع گوناگون نیروگاهی ،انتقال ، مخابرات و توزیع شبکه برق گردیده است.